נעים מאד. שמי שרון ברנשטיין ולאחר שנים רבות של הוראת האנגלית לילדים, פיתחתי שיטה חווייתית, שמאפשרת לי לעזור לילדים (וגם למבוגרים) ללמוד אנגלית.

מהות השיטה הינה מתן חיזוקים חיוביים ורכישת אוצר מילים רחב, באמצעות קריאת המילה בעברית לצורך חידוד אופן ההגיה שלה. שיטה זו מאפשרת גם למבוגרים, שאינם דוברי השפה האנגלית, אך יודעים לקרא עברית, ללמוד יחד עם ילדיהם ולעזור להם לרכוש את השפה.

חתימה

שרון ברנשטיין, בעלת תואר ראשון בספרות אנגלית ותעודת הוראה באנגלית מאוניברסיטת תל אביב הקימה בשנת 1999 את "בית הספר לאנגלית של שרון" במטרה לאפשר לילדי יבנה ללמוד אנגלית.

במקביל להתבססות בית הספר, ולהגדלת מספר התלמידים שלו במהלך השנים, המשיכה שרון לפתח חומרי לימוד ייחודיים לבית ספרה, הכוללים חוברות לימוד מקוריות, משחקים ושירים ללימוד השפה האנגלית.

חומרי הלימוד שפותחו, מותאמים ללימוד אנגלית לגיל הגן ולבית הספר היסודי, הם מקוריים ומעמיקים, ומאפשרים ללמוד את השפה האנגלית בדרך מהנה וחווייתית בליווי משחקים וכרטיסיות. החומרים מוגשים בשלבים, ומאפשרים את לימוד השפה בהדרגה, כאשר ידע שנלמד מבוסס על מה שנלמד קודם לכן.

כל חוברות הלימוד כוללות הסברים מפורטים וברורים, ומכילות דוגמאות בפתיחת כל נושא. בנוסף, בסוף  כל חוברת ישנו קובץ מבדקים שמטרתו לבדוק את הידע הנרכש בכל שיעור.

במקביל לחוברות הלימוד, פיתחה שרון חומרים נלווים המיועדים למורים ולמורות לאנגלית המלמדים במסגרות פורמליות ובלתי פורמליות.

חוברת My ABC Workbook שמטרתה לימוד ה A, B, C, קיבלה את אישור משרד החינוך להוראת האנגלית לתלמידים במסגרת החינוך המיוחד.

שרון ברנשטיין
מקימת בית הספר לאנגלית ביבנה

בעלת תואר ראשון בספרות אנגלית ותעודת הוראה באנגלית מאוניברסיטת תל אביב

שרון ברנשטיין
מקימת בית הספר לאנגלית ביבנה

בעלת תואר ראשון בספרות אנגלית ותעודת הוראה באנגלית מאוניברסיטת תל אביב